Gdańsk atrakcje imprezy zdjecia relacje o piłce nożnej

BROD2610

Strona główna Bieganie Rekordowe bieganie w parkrun Gdańsk

Rekordowe bieganie w parkrun Gdańsk

Arek KalinowskiW minioną sobotę punktualnie o godzinie 9.00 w Parku Nadmorskim 149 osób wystartowało na 5-kilometrową trasę, co jest nowym rekordem frekwencji w cotygodniowych biegach parkrun Gdańsk.


Wśród Pań nadal nie ma mocnych na siostry Tuwalskie. Małgosia przebiegła 5 km w czasie 19 minut i 23 sekund i zajęła 8 miejsce z spośród wszystkich uczestników biegu. Jej siostra Ela uzyskała wynik 20:17 i dzięki nieobecności Agaty Masiulaniec z Akademii Biegania, ponownie objęła prowadzenie w rocznej klasyfikacji punktowej parkrun Gdańsk. Trzecią pozycję z czasem 22:57 zajęła Grażyna Witt (MaratonyPolskie PL Team), która jest świetnym przykładem, że mimo 60 lat, można biegać szybko i pięknie technicznie.


U Panów zwyciężył Arkadiusz Kalinowski, który przez cały bieg kontrolował sytuację i na mecie osiągnął czas 18:15. Warto dodać, że dla Arka był to już 19. wygrany parkrun. Tuż za nim był Dariusz Witczak z Łodzi, reprezentujący barwy Rysio Team. Najniższe miejsce na podium zaliczył Artur Szymański, a jego wynik to 18:43. Szczególne uznanie należy się Adamowi Witczakowi (Rysio Team), który mimo swojej niepełnosprawności, dystans 5 km pokonał w 23:46.  Gratulacje należą się również pozostałym uczestnikom za 50 uzyskanych rekordów życiowych.


Aktualny ranking w klasyfikacji rocznej w ramach drugiego sezonu gdańskiego parkrunu Gdańsk po 32 biegach przedstawia się następująco:


Panie

  1. 1.Elżbieta Tuwalska - 2193 pkt.
  2. 2.Agata Masiulaniec (Akademia Biegania) - 2157 pkt.
  3. 3.Teresa Pietrzak (Akademia Biegania) – 1893 pkt.

 

Panowie

Krzysztof Klawikowski – 2900 pkt.
Paweł Petelski - 2570 pkt.
Artur Szymański – 2516 pkt.

 

Organizatorzy akcji parkrun Gdańsk: Stowarzyszenie parkrun Polska

oraz MOSiR w Gdańsku

 Maciej Gach (parkrun Gdańsk) 

Fot. parkrun Gdańsk

logo gymnasion

 logo-weselgdanskjpg

 

      


 http://ukashalvesat.com/ Ukash Turkiye Ukash Bozdurma Ukash Turkiye Ukash Turkiye

Burun Estetigi

Dis Estetigi Dis Estetigi lamine dis implant dis kanal tedavisi zirkonyum dis Liposuction Tstanbul Liposuction istanbul Rhinoplasty Turkey rhinoplasty istanbul cosmetic surgery istanbul Bebek Kiyafetleri sac ekimi Burun Estetigi meme buyutme goz kapagi estetigi goz kapagi estetigi meme kucultme Lazer Lipoliz Karin Germe burun estetigi yuz germe burun estetigi meme estetigi Su Kabagi Gourd Lamps somine burun estetigi