Gdańsk atrakcje imprezy zdjecia relacje o piłce nożnej

BROD2610

Strona główna Kluby Sportowe Gdańskie Kluby Sportowe Gdańska Szkoła Koszykówki Młode Lwy

Gdańska Szkoła Koszykówki Młode Lwy

mlode lwyGdańska Szkoła Koszykówki Młode Lwy powstała w 2012 roku z pomysłu pasjonatów koszykówki z doświadczeniem w tej dziedzinie sportowego życia. W swoich szeregach mamy wykwalifikowaną grupę ludzi znających się na koszykarskim szkoleniu dzieci i młodzieży, ale i doskonale znających się na medycynie sportowej i rehabilitacji, znakomicie poruszających się w zawiłościach obowiązującego w sporcie prawa, menadżerów sportowych, a także zarządzających na co dzień własnymi firmami.

 

Grupa założycieli Gdańskiej Szkoły Koszykówki Młode Lwy nie była przypadkowa. Ludzie tworzący nasz projekt są osobami z bogatym doświadczeniem, które gwarantują kompleksową opiekę nad zawodnikiem od wczesnych lat dziecięcych [kadra trenerska, pedagogiczna, lekarska i rehabilitacyjna], aż po dorosłą karierę koszykarską [prawnicy, menadżerowie, specjaliści ds. wizerunku].

 

W swoich założeniach opieramy się na zasadzie wychowywania w duchu sportu nie tylko przyszłych zawodników, ale przede wszystkim ludzi, którzy bez względu na drogę jaką w życiu wybiorą będą silnymi jednostkami, świetnie radzącymi sobie w codziennym życiu, działając dodatkowo w oparciu o zasady fair-play czyli umiejętności zdrowej rywalizacji jak i pracy w zespole.

 

Szkoła ma na celu promocję koszykówki jako dyscypliny sportu dającej wszechstronne korzyści dzieciom i młodzieży. Poprzez zajęcia ruchowe zapoczątkowane już w grupach przedszkolnych i kontynuowane w szkole podstawowej oraz gimnazjum kształtujemy jednostki zdolne ruchowo, a poprzez wprowadzenie od dziewiątego/dziesiątego roku życia specjalistycznego treningu koszykarskiego zajmujemy się szkoleniem zawodników zdolnych do gry na wysokim poziomie sportowym. Wszystkie dzieci objęte są opieką trenerów/pedagogów, którzy w pierwszej kolejności mają wychowywać z położeniem nacisku na wagę nauki w szkole, a dopiero w drugiej trenować zawodników. W konsekwencji systematyka pracy ma dać swobodę dzieciom i młodzieży w łączeniu ich codziennych obowiązków, co doskonale będzie znajdowało odzwierciedlenie w trudach późniejszego, dorosłego życia.

 

Będziemy dumni z naszych zawodników, którzy będą w przyszłości rywalizować na najlepszych arenach koszykarskich, ale radosny uśmiech na twarzy będzie nam towarzyszył przy okazji każdego naszego wychowanka odważnie stawiającego kroki w swoje dorosłe życie bez względu na jego dziedzinę.

 

Nasza Szkoła ma za zadanie być uzupełnieniem opieki rodziców i pomagać, wskazując wzorce zachowań każdemu z naszych podopiecznych, wierząc że osoba dobrze wychowana i dobrze wykształcona będzie świetnie potrafiła pogodzić codzienne obowiązki z uprawianiem sportu, a z kolei jego uprawianie będzie wspierać nabieranie umiejętności niezbędnych do funkcjonowania w dzisiejszym świecie.

Priorytety Gdańskiej Szkoły Koszykówki:

 

1. Wpajanie dzieciom nauki w szkole jako piorytetu
2. Pobudzanie w dzieciach poczucia ich własnej wartości
3. Nauczanie współpracy w zespole
4. Nauczanie umiejętności reagowania na stres/porażkę
5. Nauczanie zdrowej rywalizacji w oparciu o zasady fair-play

6. Nauczanie systematyki pracy

7. Nauczanie godzenia obowiązków z zabawą

 

Strona klubu: www.mlodelwy.pl

 

Info i fot. GSK Młode Lwy

logo gymnasion

 logo-weselgdanskjpg

 

      


 http://ukashalvesat.com/ Ukash Turkiye Ukash Bozdurma Ukash Turkiye Ukash Turkiye

Burun Estetigi

Dis Estetigi Dis Estetigi lamine dis implant dis kanal tedavisi zirkonyum dis Liposuction Tstanbul Liposuction istanbul Rhinoplasty Turkey rhinoplasty istanbul cosmetic surgery istanbul Bebek Kiyafetleri sac ekimi Burun Estetigi meme buyutme goz kapagi estetigi goz kapagi estetigi meme kucultme Lazer Lipoliz Karin Germe burun estetigi yuz germe burun estetigi meme estetigi Su Kabagi Gourd Lamps somine burun estetigi