Gdańsk atrakcje imprezy zdjecia relacje o piłce nożnej

BROD2610

Strona główna The Ostprausters

The Ostprausters - RAP z Pruszcza Gdańskiego

The Ostprausters – Skład utworzony w 2012 roku przez Pawła Kruszewskiego (Kenrishu) i Bartosza Ornoch (Sharak).

Aktualnie można ich usłyszeć tylko na żywo, gdyż są na etapie końcowym ze swoim pierwszym krążkiem „OST side of your brain”. Skład trzyma się, lecz nie kurczowo, nurtu muzycznego RAP, czego najlepszym przykładem był przekład poezji A. Mickiewicza podczas festiwalu Mickiewicz Open Source, który odbył się na Wyspie Sobieszewskiej w 2012 roku oraz powtórka na IX Festiwalu Instalacji Lirycznych w czerwcu 2013 roku, gdzie zagrali swój materiał obok Oli Szwed.

Klip do obejrzenia tutaj

Obecnie bezpośrednio związani z ekskluzywną marką odzieżową „Origo”, oraz wytwórnią Audio-wizualną „Osso Publisher" gdzie pracują nad swoim materiałem (premiera już wkrótce). Prywatnie należą do społeczności Origonauts.com kierująca się maksymą „Create and Discover”. Dodatkowo są działaczami, organizatorami imprez/koncertów, oraz założycielami portalu / fanpage’a GRAMY RAP. Na dzień dzisiejszy priorytetem jest ukończenie płyty, oraz „dopięcie” wszelkich spraw organizacyjnych w kwestii zbliżającej się dużymi krokami premiery cd-ka.

The OST, ma już głowy pełne pomysłów na następny krążek, ale nie chcą zdradzać zbyt wielu szczegółów mówiąc: „Niech to będzie dla Was zaskoczeniem".

 

 

Info Łukasz Dziedziejko
www.theostprausters.com

.

This domain was registered by Youdot.io